Pro školní rok 2021/2022 má mateřská škola Plácky zcela naplněnou kapacitu.

 

 

Seznam spádových ulic pro MŠ Plotiště a Plácky:

Na základě dohody statutárního města Hradec Králové a obce Lochenice o vytvoření společného školského obvodu se stanovuje část společného školského obvodu mateřské školy, jejíž činnost vykonává Masarykova základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Plotiště, P. Jilemnického 420, kterou tvoří ulice: Antonína Dvořáka, Bekova, Bezejmenná, Bohuslava Martinů, Cimlerova, Dědkova, Dobrovského, Drahoňovského, Hronkova, Husitská, Jana Krušinky, Jateční plácek, Jičínská, Jindrova, Klidná, Kotrčova, Koutníkova, Kydlinovská, Labská vodárna, Maxe Malého, Mikoláše Alše, Mládeže, Mlýnská, Na Důchodě, Na Okrouhlíku, Na Valše, Náchodská, Oskara Nedbala, Petra Jilemnického, Pobřežní, Pohlova, Předměřická, Říčařova, Říční, Sušilova, Šmilovského, Trutnovská, U Dřevony, U Fotochemy, U Kulturního domu, U Melounky, U Náhona, U Sokola, V Končinách, V Tůních, Vančurovo náměstí, Višňová, Voborníkova, Vocelova, Zahrádkářská osada U Labe. 

 

OZNÁMENÍ O INDIVIDUÁLNÍM VZDĚLÁVÁNÍ