SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ  DO MASARYKOVY ZÁKLADNÍ ŠKOLY A MATEŘSKÉ ŠKOLY PLOTIŠTĚ OD 1.9.2021

 
SCHŮZKA RODIČŮ NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY PLÁCKY SE BUDE KONAT V PONDĚLÍ 28.6.2021 OD 16:15 HODIN.

 

Seznam spádových ulic pro MŠ Plotiště a Plácky:

Na základě dohody statutárního města Hradec Králové a obce Lochenice o vytvoření společného školského obvodu se stanovuje část společného školského obvodu mateřské školy, jejíž činnost vykonává Masarykova základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Plotiště, P. Jilemnického 420, kterou tvoří ulice: Antonína Dvořáka, Bekova, Bezejmenná, Bohuslava Martinů, Cimlerova, Dědkova, Dobrovského, Drahoňovského, Hronkova, Husitská, Jana Krušinky, Jateční plácek, Jičínská, Jindrova, Klidná, Kotrčova, Koutníkova, Kydlinovská, Labská vodárna, Maxe Malého, Mikoláše Alše, Mládeže, Mlýnská, Na Důchodě, Na Okrouhlíku, Na Valše, Náchodská, Oskara Nedbala, Petra Jilemnického, Pobřežní, Pohlova, Předměřická, Říčařova, Říční, Sušilova, Šmilovského, Trutnovská, U Dřevony, U Fotochemy, U Kulturního domu, U Melounky, U Náhona, U Sokola, V Končinách, V Tůních, Vančurovo náměstí, Višňová, Voborníkova, Vocelova, Zahrádkářská osada U Labe. 

 

OZNÁMENÍ O INDIVIDUÁLNÍM VZDĚLÁVÁNÍ